Тодор Гечевски

Тодор Гечевски е нов спортски директор на Работнички

Поранешниот репрезентативец, член на златната генерација, денеска е назначен за нов спортски директор на клубот од Градски парк.
Read more

Митровиќ: Гечевски можеше да стигне до НБА, ама сакаше да пуши

Според поранешниот интернационалец во дресот на Работнички, Гечевски бил НБА материјал, но не тренирал доволно, а згора да тоа уживал во непријателот на спортистите - цигарите.
Read more
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Финансиски хороскоп од 15 до 21 јули

Read more

Трик како да постигнете совршен вкус на варената пченка

Read more