Tоп 10 најпиратирани филмови на неделата

BitTorrent ја објави листата на најпиратирани филмови за изминатата недела.

„Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“ падна од врвот на второто место, а најсимнуван филм за изминатата недела е „The Lion King“.

Топ три го заокружува „Toy Story 4“.

Листата што се составува според податоцте на TorrentFreak е наменета да се користи за информативни и едукативни цели.

Има три нови наслови на листата што за изминатата недела изгледа вака:

1 The Lion King      

2 Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw    

 

3 Toy Story 4          

4 Dark Phoenix      

5 Spider-Man: Far from Home  

6 It: Chapter Two

7 Joker

8 Crawl

9 El Camino: A Breaking Bad Movie     

10 John Wick: Chapter 3 – Parabellum          

реклама

За јавните личности и приватните газиња

Read more

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Read more

СЗО: Во моментов нема конечно решение за коронавирусот, а можеби нема ни да има

Read more

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more

Филм & ТВ

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Read more

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Read more

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Read more

„Star Trek: Discovery“ продолжува наесен

Read more

Сцена

  • filter

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Читај повеќе
  • play_arrow

Руски рапер пронајден исечен на парчиња во замрзнувач

Читај повеќе

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Star Trek: Discovery“ продолжува наесен

Читај повеќе

Дуа Липа најави нов сингл со Мадона и Миси Елиот

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлер за воениот филм „The Resistance Fighter“

Читај повеќе
  • play_arrow

Документарци кои совршено го отсликуваат светот во кој живееме

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 комедии кои не се очекуваше да бидат добри

Читај повеќе