Tоп 10 најпиратирани филмови на неделата

BitTorrent ја објави листата на најпиратирани филмови за изминатата недела.

„Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“ падна од врвот на второто место, а најсимнуван филм за изминатата недела е „The Lion King“.

Топ три го заокружува „Toy Story 4“.

Листата што се составува според податоцте на TorrentFreak е наменета да се користи за информативни и едукативни цели.

Има три нови наслови на листата што за изминатата недела изгледа вака:

1 The Lion King      

2 Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw    

 

3 Toy Story 4          

4 Dark Phoenix      

5 Spider-Man: Far from Home  

6 It: Chapter Two

7 Joker

8 Crawl

9 El Camino: A Breaking Bad Movie     

10 John Wick: Chapter 3 – Parabellum          

реклама

Орел улови двометарска ајкула во САД

Read more

Може ќебапи, не може цигари: Кои производи може да ги купувате со картичката Купувам домашно?

Read more

Македонија и уште 9 држави во кои нема McDonald's

Read more

Спасовски: Домашна платежна картичка и за пензионери и неактивни баратели на работа

Read more

Филм & ТВ

Прво „Драјв ин синема“ вечерва во Велес

Read more

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Read more

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Read more

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more

Сцена

Прво „Драјв ин синема“ вечерва во Велес

Читај повеќе
  • play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Читај повеќе

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Читај повеќе
  • play_arrow

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Читај повеќе
  • play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Читај повеќе
  • play_arrow

Дуа Липа сака да сними дует со Мадона

Читај повеќе

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Читај повеќе
  • filter

Како изгледаат денес актерите од „50 First Dates“?

Читај повеќе