Реклами

Кога дечкото ќе ти направи реклама да ја продадеш колата на старо

Кога дечкото ќе ти направи реклама да ја продадеш колата на старо

Тешко е да се продаде автомобил на старо, особено ако е стар 21 година, но секогаш вреди да бидете креативни во намерата да се ослободите од него.
Read more
Голи стјуардеси за промоција на евтини авионски карти
play_arrow

Голи стјуардеси за промоција на евтини авионски карти

Казахстанската компанија Chocotravel предизвика големо внимание во јавноста со најновата реклама за промовирање евтини авионски билети.
Read more
Најдобрите ТВ-реклами со славни личности
play_arrow

Најдобрите ТВ-реклами со славни личности

Пејачи, актери, спортити, водители... нивната популарност им носи договори за реклами вредни илјадници, а некогаш и милиони долари.
Read more
Реклама на Pepsi ги обедини Американците: Сите ја мразат
play_arrow

Реклама на Pepsi ги обедини Американците: Сите ја мразат

Новата реклама на Pepsi ги обедини демократите и републиканците во САД по линија на хејт. Едните гледааат славна личност која нема допир со реалноста и корпорација што ја глорифицира либералната агенда.
Read more
Виртуелната реалност инспирира ној да лета во новата реклама на Samsung
play_arrow

Виртуелната реалност инспирира ној да лета во новата реклама на Samsung

Во новата реклама на Samsung Mobile гледаме како еден ној случајно открива свои нови способности со помош на виртуелната реалност, која го инспирира да го достигне невозможното. 
Read more
Долф Ландгрен во бизарна реклама за World of Tanks
play_arrow

Долф Ландгрен во бизарна реклама за World of Tanks

Познатиот актер Долф Ландгрен се појави во реклама за промовирање на World of Tanks. Рекламата е малку бизарна, но е во духот на производот што се рекламира.
Read more
Емили Ратајковски во долна облека по улиците на Њујорк
play_arrow

Емили Ратајковски во долна облека по улиците на Њујорк

Емили Ратајковски се појавува во секси реклама за модниот бренд DKNY, шетајќи во долна облека по улиците на Њујорк, во друштво на малечко кученце. 
Read more
Борба за дечко во новата реклама на Coca-Cola
play_arrow

Борба за дечко во новата реклама на Coca-Cola

Ривалството меѓу браќата и сестрите е добро позната приказна.
Read more
Памела Андерсон во секси реклама за луксузен секс-шоп
play_arrow

Памела Андерсон во секси реклама за луксузен секс-шоп

Памела Андерсон е дел од секси реклама за производите на луксузениот секс-шоп  „Coco de Mer“.
Read more
Рекламата на Budweiser ја подели Америка
play_arrow

Рекламата на Budweiser ја подели Америка

Новата реклама на Budweiser за Супербол ја открива приказната за мигрант кој заминал од Германија во САД за да го исполни својот сон за успех во животот.
Read more
Аматерска реклама на стационар за животни стана хит на интернет
play_arrow

Аматерска реклама на стационар за животни стана хит на интернет

Стационарот за бездомни животни Furkids во Џорџија, САД, сними аматерска и нискобуџетна реклама, која отврдува дека парите не се секогаш најважното, за да добиете добар резултат.
Read more
Студентската реклама што ја изигнорира Adidas стана вирален хит
play_arrow

Студентската реклама што ја изигнорира Adidas стана вирален хит

Еугер Мерхер, 26- годишен студент на филмска академија, самоиницијативно направи мотивирачко и емотивнo видео што вклучува патики Adidas - одлична бесплатна реклама за овој бренд.
Read more
реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Пет автомобили кои нема да ја дочекаат 2024 година

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Зошто нема расположение за секс во вашата врска?

Read more