Далмација и сѐ е можно: Жена после плажа се истушира на бензинска пумпа

Несекојдневна сцена се случила на бензинска пумпа во Каштела, недалеку од Сплит во Далмација.

Непозната жена по враќање од плажа одлучила да се истуширала на бензинска пумпа, на место означено за пумпање гуми со поставена таблата „воздух-вода“.

Видеото стана вирално на Facebook, а го објави страницата Dalmatinska generacija. Снимката многумина ги насмеа и ги натера да остават и бројни досетливи коментари, позитивни и негативни.

„Одлична идеја“, „Богами, жената си се снашла“, „Важно е што нашла туш“, „Нема нешто што бензинските пумпи не го нудат“, „Хигиената е половина здравје“, „Добро е што не зела црево од супер 95“, „Туширање 3 евра“, се само дел од многуте коментари под видеото.

реклама

Пијте го пред спиење: Напиток што го намалува шеќерот и помага при слабеење

Read more

Зошто на ЕУРО нема натпревар за 3. место? УЕФА даде објаснување

Read more

Почна сезоната на храна што го намалува ризикот од катаракта и до 43%

Read more

Благодарение на еден трик засадените домати ќе имаат повкусни и поголеми плодови

Read more

Чек дис аут

Иранска реклама од 70-тите

Read more

Неколку совети за безбедност ако одите во Барселона

Read more

Како Холанѓаните станаа највисоката нација во светот?

Read more

Знаете ли дека белото чоколадо не е вистинско чоколадо?

Read more
 

Магазин

Паста карбонара со маслинки

Читај повеќе
  • play_arrow

Иранска реклама од 70-тите

Читај повеќе

Четири намирници кои всушност ви помагаат да изгубите тежина

Читај повеќе
  • play_arrow

Неколку совети за безбедност ако одите во Барселона

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои чекори треба да ги преземете ако ве допре медуза?

Читај повеќе

Благодарение на еден трик засадените домати ќе имаат повкусни и поголеми плодови

Читај повеќе

Уран и Марс носат проблеми: Астро прогноза до крајот на јули

Читај повеќе

Пијте го пред спиење: Напиток што го намалува шеќерот и помага при слабеење

Читај повеќе

Како Холанѓаните станаа највисоката нација во светот?

Читај повеќе