Далмација и сѐ е можно: Жена после плажа се истушира на бензинска пумпа

Несекојдневна сцена се случила на бензинска пумпа во Каштела, недалеку од Сплит во Далмација.

Непозната жена по враќање од плажа одлучила да се истуширала на бензинска пумпа, на место означено за пумпање гуми со поставена таблата „воздух-вода“.

Видеото стана вирално на Facebook, а го објави страницата Dalmatinska generacija. Снимката многумина ги насмеа и ги натера да остават и бројни досетливи коментари, позитивни и негативни.

„Одлична идеја“, „Богами, жената си се снашла“, „Важно е што нашла туш“, „Нема нешто што бензинските пумпи не го нудат“, „Хигиената е половина здравје“, „Добро е што не зела црево од супер 95“, „Туширање 3 евра“, се само дел од многуте коментари под видеото.

реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Потпишан најголемиот договор во историјата на американскиот спорт

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Путин: Западот никогаш нема да успее да ја ослаби и уништи Русија

Read more

Чек дис аут

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Што се случува во мозокот кога доживуваме Déjà vu?

Read more

Водителка покажа среден прст во живо

Read more

Добитник на лото се откажа од 37 милиони евра, причината е потресна

Read more
 

Магазин

Астро љубов: Какви бивши сте според хороскопскиот знак?

Читај повеќе
  • play_arrow

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Читај повеќе

Кои се најчестите постпородилни проблеми од кои страдаат милиони жени?

Читај повеќе

Како зимското време влијае на метаболизмот?

Читај повеќе

Зошто животот во брак може да го зголеми крвниот притисок?

Читај повеќе
  • play_arrow

5 најдобри вежби за да ги набилдате мускулите на рацете

Читај повеќе

Викенд хороскоп: Лавот ќе биде ѕвезда, Јарецот бара внатрешен мир

Читај повеќе

Зошто нема расположение за секс во вашата врска?

Читај повеќе

Кои моменти од детството децата ќе ги паметат засекогаш?

Читај повеќе