Филм & ТВ

Десетте најсимнувани филмови на неделата

19. јуни 2017 - 14:16 | Б.С.Б.

Torrent Freak ја објави најновата листа на пиратирани филмови на BitTorrent, а на врвот се наоѓа филмот „Wonder Woman“. По него следуваат „Power Rangers“ и „The Fate of the Furious“.

Неделава на листата има три нови филмови, станува збор за „Power Rangers“, „Chips“ и „The Mummy“.

Ова е целосната листа:

1. Wonder Woman

2. Power Rangers

 

 

3. The Fate of the Furious

4. Chips

 

 

5. The Boss Baby

6. John Wick: Chapter 2

7. Life

8. The Mummy

 

 

9. Logan

10. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Коментирај