Џони Деп најден онесвестен во хотелска соба во Будимпешта

Џони Деп синоќа бил најден без свест во неговата хотелска соба во Будимпешта.

Веста доаѓа откако неговиот бенд Hollywood Vampires го откажа настапот во Будимпешта во последен момент. Според полицискиот извештај, Џони бил во бессознание, па од хотелот морале да викнат лекар.

Местото каде што требаше да се одржи концертот беше преполно, со многу фанови кои патуваа стотици километри за да го видат шоуто, но Џони наводно бил во толку лоша состојба што не можел ни да стигне до сцената.

„Сè беше подготвено, бината беше поставена, екипата зад бината беше подготвена за забавата. Никој не помисли дека може да има проблеми, особено што членовите на бендот го направија звучниот сетап што беше закажан за попладне“, изјави организаторот.

Наводно, познатиот актер бил толку возбуден што онесвестил. Иако многу фанови беа изненадени од ситуацијата и загрижени за неговото здравје, некои од нив веруваат дека Деп испил премногу алкохол пред настапот. Имено, некои луѓе го забележале како пие на улица неколку часа пред почетокот на концертот.

URL

За потсетување, ова не е првпат турнејата на бендот Hollywood Vampires да се соочи со здравствени проблеми на познатиот актер. Имено, во јуни морале да откажат некои настапи во САД бидејќи Деп ја повредил ногата. Сепак, планираат да ја завршат турнејата до крајот на месецот.

Тагови
реклама

Кои пијалаци го замастуваат црниот дроб?

Read more

20-годишниот Томас Метју Крукс е атентаторот на Трамп, Тајната служба го застрела

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Грција почна жестоко да казнува за прекршување правила на плажите

Read more

Филм & ТВ

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Read more

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Read more

Доаѓа продолжение на култниот The Devil Wears Prada, но ќе глуми ли и Ен Хатавеј?

Read more

Зошто генерацијата Z исклучува филм кога се појавува секс сцена?

Read more
 

Сцена

  • filter

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Читај повеќе

Доаѓа продолжение на култниот The Devil Wears Prada, но ќе глуми ли и Ен Хатавеј?

Читај повеќе

Зошто генерацијата Z исклучува филм кога се појавува секс сцена?

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа денес детективот Мозер од Kommissar Rex?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Еден од најскапите филмови во историјата: Бред Пит во улога на Ф1 возач

Читај повеќе

Уште една славна личност вмешана во смртта на Метју Пери

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 15 актери и актери кои глумеа стрејт ликови, а самите не се

Читај повеќе