Џони Деп

Шестиот дел од култниот Pirates of the Caribbean ќе се снима без Џони Деп

Продуцентот на „Pirates of the Caribbean“, Џери Брукхајмер, планира да ја рестартира популарната франшиза, но не планира враќање на Џони Деп.
Read more

Џони Деп не бил прв избор за Џек Спероу, Џим Кери пред него ја одбил улогата

Џони Деп ја доби улогата на Џек Спероу во „Pirates of the Caribbean“ благодарение на неговиот колега кој ја одбил улогата.
Read more

Џони Деп најден онесвестен во хотелска соба во Будимпешта

Џони Деп синоќа бил најден без свест во неговата хотелска соба во Будимпешта.
Read more

Што ќе прави Џони Деп со парите добиени од бившата жена?

Судењето меѓу Џони Деп и Амбер Хер конечно доби завршница, а сега е откриено што ќе направи славниот актер со парите добиени од неговата бивша жена.
Read more

Џони Деп во улога на контроверзниот француски крал Луј XV

Џони Деп ја доби првата улога по последниот судски процес против неговата поранешна сопруга Амбер Хард.
Read more

По судењето, Џони Деп може да стане најплатениот актер досега

Победата на холивудскиот актер Џони Деп, во случајот за клевета против поранешната сопруга Амбер Херд, може да му помогне да се врати директно на врвот на листата  најплатени холивудски актери.
Read more
play_arrow

Џони Деп го доби судскиот спор, Амбер Херд прогласена за виновна

Судењето меѓу Амбер Херд и Џони Деп доби епилог. Славниот актер го доби судскиот спор за клевета против бившата сопруга Амбер Херд и ќе добие оштета од 15 милиони долари.
Read more

Амбер Херд ќе глуми помалку од 10 минути во „Aquaman 2“

Покренатата онлајн петиција за Амбер Херд даде резултати, актерката ќе глуми помалку од 10 минути во вториот дел на Aquaman.
Read more

Над 2 милиони луѓе бараат Амбер Херд да биде отстранета од „Aquaman 2“

Read more

Амбер за изметот што го оставила на креветот на Деп: Ужасна практична шега

Амбер Херд ја презеде одговорноста за изметот што го оставила ноќта по жестоката расправија во креветот што го делеше со Џони Деп, изјави вчера во сведочењето еден од телохранителите на актерот.
Read more
play_arrow

Драмата на Џони и Амбер скоцкана во едно бизарно видео на музиката на Металика

Ако има едно видео кое треба да го видите денес, тоа е ова бизарно, а сепак толку добро скоцкано видео во кое се измиксани сведочењата на Џони Деп пред судот каде со бившата Амбер Херд буквално си го вадат „валканиот веш
Read more
play_arrow

Џони Деп доби Орден на честа од Вучиќ

На холивудскиот актер му беше доделен медалот поради промоција на Србија во филмскиот свет.
Read more
реклама

Се појави нов сој на коронавирусот

Read more

Хороскопски знаци на кои ќе им се смени среќата со парите во јули

Read more

Грција во сè поголеми проблеми поради масовниот туризам

Read more

Вреди да вклучите рерна: Најдобриот рецепт за крцкави печени компири

Read more