Џони Деп

play_arrow

Драмата на Џони и Амбер скоцкана во едно бизарно видео на музиката на Металика

Ако има едно видео кое треба да го видите денес, тоа е ова бизарно, а сепак толку добро скоцкано видео во кое се измиксани сведочењата на Џони Деп пред судот каде со бившата Амбер Херд буквално си го вадат „валканиот веш
Read more
play_arrow

Џони Деп доби Орден на честа од Вучиќ

На холивудскиот актер му беше доделен медалот поради промоција на Србија во филмскиот свет.
Read more

Џони Деп ја доби првата улога по обвинувањата за злоставување

Славниот актер Џони Деп сепак се враќа на снимањето филмови откако холивудската филмска индустрија му ја затвори вратата поради обвинувањата за злоставување на бившата сопруга Амбер Херд.
Read more

Џони Деп ме тепаше уште пред да се венчаме, тврди Амбер Херд

Амбер Херд сведочеше дека поранешниот сопруг Џони Деп клекнал врз неа и ја удирал по задниот дел на главата во расправија пред да стапат во брак. Деп наводно ја обвинил дека го изневерува со колега.
Read more

Поранешните партнерки на Џони Деп тврдат дека тој не би удрил жена

Поранешната сопруга на Џони Деп, Ванеса Паради и неговата поранешна девојка Винона Рајдер во Врховниот суд во Лондон, Англија, сведочеа дека тој не е човек што би удрил жена.
Read more
play_arrow

Џони Деп на суд се бори против клевета - не ја тепал бившата

Холивудскиот актер Џони Деп денеска почнува судска парница против британскиот таблоид The Sun на која се очекува да бидат откриени многу детали од неговиот приватен живот.
Read more
Џони Деп повеќе не е дел од „Pirates of the Caribbean“

Џони Деп повеќе не е дел од Pirates of the Caribbean

Ангажманот на Џони Деп како капетанот Џек Спероу дојде до самиот крај, откако денеска од студиото Disney потврдија дека го раскинале договорот со популарниот актер.
Read more
реклама

Земјотрес во Скопје

Read more

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more