Ова се најдобрите серии на 21 век, досега

Во последно време има сѐ повеќе и повеќе серии со квалитетна содржина кои вреди да ги изгледате. Составивме листа со 20 најдобри серии на 21 век, досега. Некои серии од листата најверојатно сте ги гледале и ги обожавате.

Листата изгледа вака:

Chernobyl(2019)
Remote video URL
Taboo(2017- )
Remote video URL
Stranger Things (2016- )
Remote video URL
Westworld (2016- )
Narcos (2015-2017)
Remote video URL
Mr.Robot(2015-2019)
The Leftovers(2014-2017)
Remote video URL
True Detective(2014- )
Remote video URL
Fargo(2014- )
The Americans (2013-2018)
Remote video URL
Peaky Blinders(2013- )
Remote video URL
Game of Thrones(2011-2019)
Remote video URL
Sherlock(2010-2017)
Breaking Bad(2008-2013)
Remote video URL
The Office(2005-2013)
Remote video URL
Deadwood(2004-2006)
Lost(2004-2010)
Remote video URL
The Wire(2002-2008)
Six Feet Under(2001-2005)
Vikings(2013- )
Remote video URL
 
 
 
реклама

Програмер има уште две шанси да ја погоди лозинката за сметка со 240 милиони долари

Read more

Спасовски: Секогаш ќе се најде некој мангуп за да се пофали на социјалните мрежи и да покаже дека е интересен

Read more

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Read more

Јокиќ непопустлив кон Шекил: Јас сум Србин и ти го знаеш тоа!

Read more

Филм & ТВ

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Read more

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Read more

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Read more

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Дали песна за возачка дозвола ќе биде песната на 2021? Веќе руши рекорди

Читај повеќе

Карди Би во главната улога во филмот „Assisted Living“

Читај повеќе
  • play_arrow

И Меколи Калкин сака да го избришат Трамп од „Home Alone 2“

Читај повеќе

Ребел Вилсон открива: Бев киднапирана, ни се заканија со оружје

Читај повеќе

Поради пандемијата: Колку пари изгуби филмската индустрија во 2020?

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Читај повеќе

Скандалот зеде данок: Арми Хамер се повлече од „Shotgun Wedding“

Читај повеќе

Сара Климоска е една од европските Ѕвезди во подем за 2021

Читај повеќе

Нов скандал го тресе Холивуд: Актерот Арми Хамер обвинет дека е канибал и садист

Читај повеќе