Популарната „How I Met Your Mother“ добива продолжение

Популарната серија „How I Met Your Mother“ наскоро ќе добие продолжение под наслов „How I Met Your Father“ во продукција на Hulu, пишува Variety.

Улогата на мајка во ова продолжение ќе ја толкува актерката Хилари Даф. Софи (Даф) ќе му раскажува на нејзиниот син како го запознала нејзиниот татко.

Приказната почнува во 2021 година, а во првите епизоди Софи ќе им раскажува на нејзините пријатели дека треба да се вљуби и да го пронајде Совршениот. Сè уште не е познато како приказната ќе се поврзе со првите девет сезони.

„Едвај чекам да започне снимањето бидејќи сум голем фан на оваа серија“, изјави Хилари Даф.

Доколку веќе сте ја гледале и ја обожавате, погледнете ги 10. најдобри и најсмешни епизоди од оваа култна серија. Уживајте. 

Remote video URL
реклама

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more

Нема начин да се спречи удар од голем астероид

Read more

Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ раскинаа по 24 години врска

Read more

Работи што ги прави секој маж кој искрено ве сака

Read more

Филм & ТВ

Netflix пушти трејлер за научно фантастичниот „Awake“

Read more

Најдобрите 10 цитати од „Star Wars“

Read more

Наскоро завршува снимањето на последната сезона на „La casa de Papel“

Read more

Одбран најсмешниот филм на сите времиња, дали се согласувате?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Netflix пушти трејлер за научно фантастичниот „Awake“

Читај повеќе

Јубилејниот 20-ти „OFFest“ одложен за ноември

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите 10 цитати од „Star Wars“

Читај повеќе

Наскоро завршува снимањето на последната сезона на „La casa de Papel“

Читај повеќе
  • play_arrow

Одбран најсмешниот филм на сите времиња, дали се согласувате?

Читај повеќе
  • play_arrow

Ченинг Тејтум: Мора да станам подобар актер за да не бидам постојано гол

Читај повеќе

Ќе се снима „Scarface and the Untouchable“, серија за Ал Капоне и Елиот Нес

Читај повеќе
  • play_arrow

Marvel објави датуми и наслови на нови филмови до 2023 година

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најмрачни моменти во „Star Wars“

Читај повеќе