Ал Пачино

Ал Пачино објасни што се случило во најтензичниот момент на Оскарите

Ал Пачино ги збуни присутните на Оскарите кога го прогласи најдобриот филм на годината. Имено, актерот не ги читал филмовите номинирани во таа категорија, туку само го прогласил победникот.
Read more

Ал Пачино и неговата 54 години помлада девојка раскинаа само 3 месеци откако добија син

Американските медиуми објавија дека Ал Пачино и неговата 54 години помлада девојка Нур Алфала раскинале, а таа поднела барање за старателство над нивниот тримесечен син.
Read more

Која е Нур Алфала, со која Ал Пачино ќе има дете?

Откако беше објавена веста дека Ал Пачно (83) и неговата девојка Нур Алфала (29) наскоро ќе добијат дете, нејзиниот приватен живот го привлече интересот
Read more

Ал Пачино ќе се придружи на клубот стари татковци

Ал Пачино на 82 години ќе стане член на клубот стари татковци, пишуваат таблоидите, по веста дека неговата девојка Нор Алфала (29) е во осмиот месец од бременоста.
Read more

Ал Пачино има нова девојка, 53 години помлада од него

На почетокот на минатата недела Џејсон Момоа сподели фотографија на Instagram на која е на вечера со група пријатели, меѓу кои и 81-годишниот Пачино.
Read more

Ал Пачино на 81 година: Сончевиот ден го искористи за трчање и танцување

Легендарниот холивудски актер Ал Пачино беше уловен во добро расположение во Беверли Хилс, Калифорнија.
Read more
реклама

Земјотрес во Скопје

Read more

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more