Ал Пачино има нова девојка, 53 години помлада од него

На почетокот на минатата недела Џејсон Момоа сподели фотографија на Instagram на која е на вечера со група пријатели, меѓу кои и 81-годишниот Пачино.

До Ал седеше Нур Алфала, а изворите потврдија дека тие двајца веќе некое време се забавуваат.

Извор за Page Six откри дека Ал и 28-годишната Нур почнале да се забавуваат уште на почетокот на пандемијата.

Нур, која потекнува од богато кувајтско-американско семејство, претходно се забавуваше со Мик Џегер (78) и милијардерот инвеститор/филантроп Николас Бергруен (60).

„Пачино и Нур почнаа да се гледаат за време на пандемијата“, рекол изворот. „Таа најчесто излегува со многу богати постари мажи, извесно време беше со Мик Џегер, а потоа се забавуваше со Николас Бергруен“.

„Таа е со Ал веќе некое време и одлично се сложуваат. Се чини дека разликата во години не е проблем, иако тој е постар од нејзиниот татко. Таа се движи меѓу со богати џет-сет луѓе и доаѓа од семејство со пари“, додава неименуваниот извор.

Тагови
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more

Филм & ТВ

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Read more

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Read more

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Read more

Доаѓа продолжение на култниот The Devil Wears Prada, но ќе глуми ли и Ен Хатавеј?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Читај повеќе
  • filter

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Читај повеќе

Доаѓа продолжение на култниот The Devil Wears Prada, но ќе глуми ли и Ен Хатавеј?

Читај повеќе

Зошто генерацијата Z исклучува филм кога се појавува секс сцена?

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа денес детективот Мозер од Kommissar Rex?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Еден од најскапите филмови во историјата: Бред Пит во улога на Ф1 возач

Читај повеќе

Уште една славна личност вмешана во смртта на Метју Пери

Читај повеќе