Ален Исламовиќ

Ален Исламовиќ не се вика Ален, си го сменил името за подобра кариера

Босанскиот музичар Ален Исламовиќ всушност не се вика така. Решил да престане да го користи своето вистинско име бидејќи сметал дека тоа не е соодветно за неговиот имиџ.
Read more
реклама

Исплива видео со Ивана Кнол од 2016: Како изгледаше порано „огнената“ Хрватка?

Read more

Од полноќ поголемо намалување на цените на горивата

Read more

Ана Брнабиќ: Србија е на раб на војна со Косово

Read more

Путин со шампањ в рака објасни зошто нема да прекине со напади

Read more