Honor

Познати спецификациите на смартфоните Honor 200 и Honor 200 Pro

Во јуни, Honor ќе претстави два нови смартфони во Париз, и тоа Honor 200 и 200 Pro.
Read more

Honor Flip доаѓа оваа година, во развој е и Ring

Годинава Honor ќе претстави смартфон кој се преклопува и кој е наречен Honor Flip.
Read more
filter

Презентиран 90 GT, флагшип убиецот на Honor

Honor официјално го претстави својот нов смартфон наречен Honor 90 GT, за кој тврди дека е „флагшип убиец“.
Read more

Honor го претстави смартфонот X8b со камера од 108 MP

Компанијата Honor претстави нов член на серијата X, а тоа е моделот X8b.
Read more

Honor ќе претстави три Magic6 флегшип телефони

Honor се подготвува да ја претстави својата нова флегшип серија на паметни телефони наречена Magic6.
Read more

Honor го претстави преклопниот смартфон Magic Vs2

Honor додаде уште еден преклопен уред во својата понуда Magic V, а станува збор за наследник на минатогодишниот модел Magic V2, кој го носи името Magic Vs2.
Read more
filter

Honor V Purse е концепт мобилен кој може да се носи како чанта

Honor претстави концепт на паметен телефон кој е доста интересен и иновативен.
Read more

iPhone повеќе не е број еден на најголемиот пазар на телефони

Canalys го објави својот најнов извештај за испораките на паметни телефони во Кина во вториот квартал.
Read more
play_arrow

Размонтиран телефонот на преклоп со најголема батерија досега

Иако Honor допрва треба да го објави Magic Vs, познатиот јутјубер Зек Нелсон веќе имаше можност да го расклопи новиот уред.
Read more
filter

Honor го претстави новиот член на семејството, моделот 80 GT

Honor официјално го претстави новиот член на семејството Honor 80, кој ја носи ознаката GT.
Read more

Honor 80 Pro Plus ќе има задна камера од 160 MP и две предни камери од 50 MP

По претходните извештаи дека Honor 80 Pro Plus ќе има главна камера од 200 MP, се чини дека има промена во плановите на компанијата.
Read more

Honor X40 GT ќе има напредна технологија за ладење

Наскоро ќе биде лансиран телефонот Honor X40 GT, кој ќе се одликува со интересни карактеристики.
Read more
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more