пластични операции

filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Џенифер Анистон се појави на црвениот тепих само два месеца откако беше фотографирана надвор од клиниката за пластична хирургија со пријателката Сандра Булок.
Read more

Некогаш беше славен супермодел, денес изгледа непрепознатливо

Џенис Дикинсон некогаш беше славен супермодел, а денес изгледа непрепознатливо поради бројните пластични операции.
Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Зошто има сè поголем број случаи на рак на пенис низ светот?

Read more

Кога Данела ќе плива во Вардар?

Read more