реновирање

Колку може да заштедите на сметки со топлотна изолација на домот?

Со изолација на домот се намалуваат несаканите осцилации во температурата и се намалува потребата за дополнително греење или ладење на просториите.
Read more

Топлото време е идеално за варосување во домот

За совршено варосана просторија потребна е трпеливост и познавање на деталите за овој процес. Овие совети ќе ви овозможат да ги постигнете најдобрите можни резултати.
Read more
filter

Пролетно освежување: Како евтино да го преуредите домот?

Пролетта е идеално време за освежување на домот… Со доаѓањето на потоплите денови, многумина се одлучуваат за поголеми реновирања, како што е замената на керамички плочки.
Read more
реклама

Каков телефон користи Бил Гејтс?

Read more

Mercedes го претстави идниот ривал на Porsche Taycan

Read more

Русите го „издадоа“ Путин?

Read more

Голем неделен љубовен хороскоп: На кого ќе му се врати старата љубов?

Read more