замрзнати ембриони

Близнаци родени од ембриони замрзнати пред 30 години

Во американската држава Тенеси, САД се родија близнаци од ембриони замрзнати пред повеќе од 30 години, пренесе BBC.
Read more
реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Пет автомобили кои нема да ја дочекаат 2024 година

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Зошто нема расположение за секс во вашата врска?

Read more