Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на Топ десет најсимнувани филмови на BitTorrent.

Најпиратиран филм во изминатата недела е „Greyhound“, а по него следат „The Old Guard“ и „The Silencing“.

Листата со десет најсимнувани филмови TorrentFreak ја објавува за информативни цели, а податоците се земени од јавни извори.

Оваа недела на листата има три нови филмски наслови, тоа се „The Kissing Booth 2“, „The Rental“ и „Coma“.

Вака изгледа новата листа:

1. Greyhound

Remote video URL

2. The Old Guard

3. The Silencing

4. The Kissing Booth 2

Remote video URL

5. Palm Springs

6. The Rental

7.Coma

8. The Outpost

9. Hamilton

10. Scoob!

реклама

Што се случува во телото откако ќе земете „вијагра“?

Read more

Новиот играч на Јувентус полни батерии на Охридското Езеро

Read more

Десетте најпонижувачки порази во историјата на Лигата на шампиони

Read more

Како да го зголемите нивото на тестостерон на природен начин?

Read more

Филм & ТВ

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Read more

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Read more

Сцена

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Читај повеќе
  • play_arrow

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Читај повеќе

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најдобри борбени сцени со Киану Ривс

Читај повеќе

Џаред Лето ќе го глуми Енди Ворхол

Читај повеќе

Антонио Бандерас позитивен на коронавирусот: Роденденот го славам во карантин

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Среќен роденден, Антонио Бандерас!

Читај повеќе