Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на пиратирани филмови на BitTorrent, на врвот се наоѓа „The Tax Collector“.

Новата листа на најсимнувани филмови во изминатата недела има четири нови филмски наслови, за разлика од минатата листа. Тоа се „Tax Collector“, „The Secret Garden“, „An American Pickle“ и „Waiting for the Barbarians“.

Листата е од информативен карактер. Најсимнуван филм е „The Collector“, а по него следат „The Secret Garden“ и „Greyhound“.

Вака изгледа целосната листа:

1. Tax Collector

Remote video URL

2. The Secret Garden

Remote video URL

3. Greyhound

4. Аn American Pickle

Remote video URL

5. Waiting for the Barbarians

Remote video URL

6. The Old Guard

7. Deep Blue Sea 3

8. The Kissing Booth 2

9. Coma

10. Black is King

реклама

Мажите во овие хороскопски знаци ќе ве разочараат во кревет

Read more

Фитнес експерт до почетници во вежбањето: Учете од моите грешки

Read more

Паднаа Facebook и Instagram – дали забележавте проблеми?

Read more

Ова се десетте најпаметни трансфери направени летово

Read more

Филм & ТВ

„Good Morning, Verônica“ - нова крими драма на Netflix за изопачен сериски убиец

Read more

Почнува 19. Синедејс – Цело Скопје ќе биде кино на отворено

Read more

Мадона режира биографски филм за нејзиниот живот

Read more

Netflix направи документарец за „финиот убиец“ кој ја потресе Америка

Read more

Сцена

Колкупати „Metallica“ гостувала во секоја земја?

Читај повеќе
  • play_arrow

„Good Morning, Verônica“ - нова крими драма на Netflix за изопачен сериски убиец

Читај повеќе

Почнува 19. Синедејс – Цело Скопје ќе биде кино на отворено

Читај повеќе

Мадона режира биографски филм за нејзиниот живот

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix направи документарец за „финиот убиец“ кој ја потресе Америка

Читај повеќе
  • play_arrow

„Emily in Paris“ – нова Netflix серија од креаторите на „Sex and the City“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 филмови каде светот навистина се уништува

Читај повеќе
  • play_arrow

10 причини зошто „Dune“ ќе биде најдобриот научно-фантастичен филм на деценијата

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Mulan“

Читај повеќе