Топ 15 актери и актери кои глумеа стрејт ликови, а самите не се

Хемијата на екранот со спротивниот пол не секогаш се рефлектира и во реалниот живот. Доказ за тоа се овие 15 актери и актерки кои иако во филмовите и сериите глумеа стрејт мажи и жени, некои дури и големи заводници, во вистинскиот живот воопшто и не се.

Број еден е дефинитивно Нил Патрик Харис, кој го глумеше ликот на големиот женкар Барни Стинсон во мега хит серијата „How I Met Your Mother“.

Ако откривањето на Нил беше шок за многумина, за Џим Парсонс, кој го играше чудниот препаметен физичар Шелдон Купер во „The Big Bang Theory“, сигурно не беше.

реклама

Филм & ТВ

Досега починаа 31 од актерската екипа на култната серија Beverly Hills, 90210

Read more

Доаѓа продолжението на еден од најстрашните хорори: Филмската екипа едвај ги гледала сцените

Read more

Жената-мачка покажа што е секси на 57 години

Read more

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Read more

Нови видеа

play_arrow

Emily in Paris: Објавен трејлерот за првиот дел од четвртата сезона

Read more
play_arrow

Кои се најнеобичните историски артефакти ширум светот?

Read more
play_arrow
Како астронаутите јадат, пијат и спијат во вселената?

Како астронаутите јадат, пијат и спијат во Меѓународната вселенска станица?

Read more
play_arrow

Смешки колку сакаш - фејл компилација

Read more
play_arrow

Бајден има ковид

Read more
play_arrow

Како изгледаат најтесните куќи во светот?

Read more
play_arrow

Што ви се случува во телото кога вежбате?

Read more
play_arrow

Како ќе изгледа Земјата за 10.000 години?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Read more
play_arrow

Како изгледаше Бренда во првата епизода од „Беверли Хилс“?

Read more
play_arrow
Четири лесни рецепти за вкусен киш

4 лесни рецепти за вкусен киш

Read more
play_arrow

Не си играј со времето: Фејл компилација

Read more