Арон Пол во трејлерот за третата сезона на „Westworld“

Кога една врата се затвора, друга се отвора. Или со различни зборови, кога една сезона завршува, почнува нова, која (се надеваме) ќе биде подобра. Крајот на „Game of Thrones“ остави многумина разочарани, но љубителите на ТВ серии можат да се радуваат за почетокот на третата сезона на „Westworld“.

Буџетот на HBO најпрво ни прикажа едно фантастично фиктивно минато во „Game of Thrones“, а сега нѐ носи во иднината, за да ни покаже како изгледа еден футуристички свет, далеку позабавен, но и поопасен од нашиот.

реклама

Филм & ТВ

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Read more

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Read more

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Read more

Нови видеа

play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more
play_arrow

Nissan со тизер го најави електричниот кросовер Ariya

Read more
play_arrow

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more
play_arrow

Дали Путин вечно ќе владее со Русија?

Read more
play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more
play_arrow

Како солзавецот стана „омилено оружје“ на американските полицајци?

Read more
play_arrow

Голот на Роналдо против Џеноа со брзина од 105 километри на час

Read more