Бен Афлек се расплака на медениот месец во Париз

Бен Афлек се расплака на роденденската вечера по повод 53-от роденден на Џенифер Лопез, а тоа го забележаа и папараците.

Фотографите успеаја да го доловат моментот кога Џенифер му ги бришеше солзите на Бен од лицето додека разговараа, а потоа двајцата се прегрнаа.

Џенифер беше облечена во црн тесен фустан носејќи ѓердан со бисери. Пејачката изгледа совршено во шестата деценија од животот.

Брачниот пар Афлек моментално ужива на меден месец во Париз, по венчавката во Лас Вегас.

Со нив се и нивните деца од претходните бракови. Бен има три деца од бракот со актерката Џенифер Гарнер, а Џеј Ло има близнаци – син и ќерка од бракот со Марк Ентони.

URL
реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Потпишан најголемиот договор во историјата на американскиот спорт

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Путин: Западот никогаш нема да успее да ја ослаби и уништи Русија

Read more

Филм & ТВ

Психолошкиот трилер со Џулија Робертс и Итан Хок пристигна на Netflix

Read more

Дали ќе добиеме филм и за Кен?

Read more

Габриела Спаниќ изгледа непрепознатливо по бројните козметички зафати

Read more

Netlix ја најави втората сезона на реалното шоу Squid Game

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Психолошкиот трилер со Џулија Робертс и Итан Хок пристигна на Netflix

Читај повеќе
  • play_arrow

Дали ќе добиеме филм и за Кен?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Габриела Спаниќ изгледа непрепознатливо по бројните козметички зафати

Читај повеќе
  • play_arrow

Netlix ја најави втората сезона на реалното шоу Squid Game

Читај повеќе

Раперот Пи Диди е обвинет за групно силување на 17-годишна тинејџерка

Читај повеќе
  • play_arrow

Николас Кејџ се збогува со филмската кариера: Кажав сè што имав да кажам

Читај повеќе

Анџелина Џоли повторно ќе биде Maleficent

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои се најдобрите филмови и серии за 2023 година според IMDb?

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со Fast X

Читај повеќе