Џенифер Анистон снимаше филм во Париз: Украина е толку блиску

Во изминатите неколку месеци, Џенифер Анистон снимаше продолжение на филмот на Netflix „Murder Mystery“ и престојуваше во Париз.

Актерката тогаш призна дека за време на нејзиниот престој во Париз се чувствувала бескорисно додека го снимала филмот, а „не толку далеку“ во Украина е беснее војна.

„Три месеци бев далеку од дома. И беше предизвик само затоа што не сум била толку далеку од моите кучиња од почетокот на пандемијата. Исто така, Украина е многу блиску“, рече таа.

Таа потоа додаде дека ѝ е бесмислено да снима комедија откако Владимир Путин ја започна војната во Украина во февруари оваа година, но потоа се сети колку е важна смеата во животот на луѓето.

„Она што сите го научивме во последните неколку години е да уживаме во малите нешта и да бидеме благодарни секој ден. Беше добро да се забави и да можам да кажам ‘Ќе ми требаат два месеци за да го сварам она што штотуку го направив и да размислам што е следно“, заклучи таа.

реклама

Србин уапсен во Грција, Хрватска го бара за воени злосторства

Read more

Хороскопски знаци на кои постојано им е потребно внимание

Read more

Дончиќ ги смени навиките и никогаш не изгледал подобро

Read more

Македонија или Див Запад: „Жолта минута“ на Арбер Адеми од ДУИ

Read more

Филм & ТВ

Наскоро на Netflix: Објавен трејлерот за шпанската хорор серија „The Girl in the Mirror“

Read more

Искрен трејлер за легендарниот Goodfellas

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Бред Пит откри кој филм зажалил што го направил

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Наскоро на Netflix: Објавен трејлерот за шпанската хорор серија „The Girl in the Mirror“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за легендарниот Goodfellas

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Бред Пит откри кој филм зажалил што го направил

Читај повеќе
  • filter

Од играчка-плачка: 10-годишниот син на Бен Афлек му го „лупна“ луксузното Lamborghini

Читај повеќе

Шакира непрепознатлива по раскинувањето со Пике

Читај повеќе
  • play_arrow

Бред Пит најави крај на кариерата

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен нов трејлер за четвртата сезона на „Stranger Things“

Читај повеќе
  • play_arrow

Бил Козби виновен за сексуална злоупотреба на малолетничка

Читај повеќе