Гал Гадот очекува трето дете

Актерката Гал Гадот на Instagram објави дека е бремена. По синоќешното појавување на доделувањето на Златните глобуси почнаа шпекулации дека носи поширока облека за да ја сокрие бременоста, што на крајот испадна дека е точно.

Гадот беше дел од доделувањето на наградите Златен глобус и на црвениот тепих се појави во удобна бела креација на Givenchy.

Актерката среќната вест ја потврди на Instagram, со семејна фотографија. Таа го очекува третото дете со сопругот Јарон Варсан, со кого е во брак од 2008 година. Заедно ги имаат двете ќерки Маја и Алма.

„Одиме повторно“, стои во описот на среќната семејна фотографија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

Тагови
реклама

Hejt SLOVEni, još ste živi? - видеото кое ја запали екс-ју

Read more

Постигнат договор за државјанствата, неизвесна работата на Собранието

Read more

Пентагон: Снимките на НЛО од 2019 година се автентични

Read more

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Read more

Филм & ТВ

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Read more

Прв трејлер за „12 Mighty Orphans“

Read more

Обожавателите на „Game of Thrones“ не се одушевени од новиот трејлер

Read more

Мадс Микелсен ќе се приклучи на екипата на филмот „Indiana Jones 5“

Read more
 

Сцена

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за „12 Mighty Orphans“

Читај повеќе
  • play_arrow

Обожавателите на „Game of Thrones“ не се одушевени од новиот трејлер

Читај повеќе

Мадс Микелсен ќе се приклучи на екипата на филмот „Indiana Jones 5“

Читај повеќе

Моника Белучи изгледа совршено и како вештерка

Читај повеќе
  • play_arrow

Чао корона од Мик Џегер

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го вториот трејлер за „Fast and Furious 9“

Читај повеќе

Топ 10 најсмешни романтични комедии на сите времиња

Читај повеќе

Тимот на Џенифер Анистон демантира дека актерката ќе посвои дете

Читај повеќе