„Good Morning, Verônica“ - нова крими драма на Netflix за изопачен сериски убиец

За љубителите на серии од жанрот крими драми, Netflix повторно има возбудлива приказна.

Стриминг гигантот ја откупи бразилската серија „Good Morning, Verônica“ (оригинален наслов „Bom Dia, Verônica“) која ветува возбудлива крими приказна и многу заплети.

„Сериски убиец без граници. Систем полн со грешки и неколку безнадежни жртви. Ништо нема да ја спречи Вероника да се бори за правдата“, стои во краткиот опис за серијата на Netflix.

Она што го дознаваме од објавениот трејлер е дека полициската службеничка Вероника решава да ја продлабочи истрагата на два нерешени случиа на злоставени жени, откако ќе биде сведок на самоубиство.

Таа ќе открие ужасна тајна на двајца сопружници додека работи на случајот за изопачениот предатор кој своите жртви ги наоѓа на страници за онлајн барање партнер.

Улогите ги играат Таина Милер, Едуардо Московис и Камила Моргадо.

Серијата ќе биде достапна на Netflix од 1 октомври.

Remote video URL
Тагови
реклама

Хороскопски знаци кои важат за најдобри во секс

Read more

Вакцината нема да биде семоќна, маски ќе носиме со години

Read more

Шест ритуали што жените задолжително ги прават пред да имаат секс

Read more

Видео од деветгодишниот Хабиб во борба со мечка го одушеви интернетот

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more

Netflix и Apple сакаат да го откупат новиот филм за Џејмс Бонд за 600 милиони долари

Read more

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Read more

Најдобрите 15 психолошки трилери на сите времиња

Read more

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix и Apple сакаат да го откупат новиот филм за Џејмс Бонд за 600 милиони долари

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите 15 психолошки трилери на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Никол Кидман и Мерил Стрип во новиот филм „The Prom“

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за романтичната комедија „Dash & Lily“

Читај повеќе
  • play_arrow

7 милиони прегледи за 8 часа: Слушнете ја новата песна на Аријана Гранде

Читај повеќе

Репертоар на Кино Милениум од 22 до 28 октомври 2020

Читај повеќе

Метју Меконахи: Под уцена ја изгубив невиноста на 15 години

Читај повеќе