Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Професионалниот модел Карлос Коста за првпат по 10 години ја избричи брадата, а неговиот нов изглед беше вистински шок за сопругата и семејството.

„Минаа 10 години откако си го видов лицето и тоа е променето. Сега имам 40 години, остарен сум и сакав да видам како изгледам без брада“, вели тој.

Во видеото тој додава дека сопругата ја запознал пред 7 години и дека никогаш не го видела без брада. Тој ја сними нејзината реакција кога таа го виде без брада.

„Ова е чудно. Боже мој, не можам да те гледам. Не личиш на себе“, вели таа.

 

реклама

Чек дис аут

Индиски бизнисмен со златна маска од 4.000 долари се штити од COVID-19

Read more

Огнена топка експлодира над Токио со сила од 165 тони експлозив

Read more

Македонија и уште 9 држави во кои нема McDonald's

Read more

Орел улови двометарска ајкула во САД

Read more

Нови видеа

play_arrow

Dior уште еднаш покажа зошто е модна куќа без конкуренција

Read more
play_arrow

Седум грешки поради кои не ви се зголемува мускулната маса

Read more
play_arrow

Како изгледа тестирањето за COVID-19 на грчката граница со Бугарија?

Read more
play_arrow

Црвената Месечина им го разубави 4 Јули на Американците

Read more
play_arrow

Златните момчиња: Ова е тимот кој секој би сакал да го менаџира

Read more
play_arrow

10 финти поради кои се навлекуваме на видеоигри

Read more
play_arrow

Зошто мажите почнуваат да се дебелеат после 30-тата година?

Read more
play_arrow

Што треба да јадете пред и по вежбање?

Read more
play_arrow

Како Маркус Рашфорд стана британски национален херој?

Read more
play_arrow

COVID-19: Што ќе се случи со светската економија?

Read more
play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more