Како звучи Грета во метал верзија?

Урнебесно видео направи њујоршкиот јутубер Џон Моласк во кое гласот на Грета е појачан како металец, а во позадина оди дед метал музика.

Моласк бил инспиран од фразите како „I want you to panic“, „mass extinction”, „how dare you?” и „we will never forgive you!“ кои Грета ги користи во говорот, а според него совршено одговараат на текст од дед метал песна.

Дефинитивно „Señorita“ на Трамп и Путин доби вистинска конкуренција.

реклама

Забава

Само малку да те погалам

Read more

Татковците се неверојатни

Read more

Работа од дома, нова смешна компилација

Read more

Да се повозам малку, фејл компилација

Read more

Нови видеа

play_arrow

8-минутни вежби за стомачни со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Споредба на Хрватска и Србија

Read more
play_arrow

Дали е подобро да се посвои машко или женско маче?

Read more
play_arrow

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

Read more
play_arrow

Летен фит предизвик: Затегнете ги нозете

Read more
play_arrow

Какви последици по здравјето имаат луѓето кои прележуваат COVID-19?

Read more
play_arrow

Еволуција на најстарите светски знамиња

Read more
play_arrow

Нов проект: CityHawk, електричен летачки автомобил

Read more
play_arrow

Како паметно да одговорите на навреда?

Read more
play_arrow

„Love on the Spectrum“ – каков е светот на љубовта за луѓето со аутизам?

Read more
play_arrow

Три вежби кои ќе ви помогнат да ги намалите болките во грбот

Read more
play_arrow

13-годишно девојче зборува 20 јазици

Read more