Канје Вест има проблеми со својот Mercedes-Maybach

Кога имаш автомобил од повеќе од 200.000 долари како што е Mercedes-Maybach очекувањата се дека ќе запали од прва, секој пат. Од друга страна, кога веќе има таков луксузен автомобил, можеби е подобро да ангажира шофер кој ќе го вози.

Погледнете како се менува ликот на Вест кога ќе сфати дека луксузниот автомобил со 6.0 литарски V12 мотор не му запали во првиот обид.

 

реклама

Чек дис аут

Ретро разладување: Зошто треба да си купите фрижидер?

Read more

Тепачка во авион: Патници уапсени откако пијани одбивале да носат маски

Read more

Маск: Пирамидите во Египет се изградени од вонземјани

Read more

Со инвалидска количка направил застој во тунел

Read more

Нови видеа

play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more
play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Read more
play_arrow

Три рецепти за пилешко со пармезан

Read more
play_arrow

Со инвалидска количка направил застој во тунел

Read more
play_arrow

10 изненадувања во оваа сезона на Премиер лигата

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Read more
play_arrow

Шест совети како да станете неодоливо шармантни

Read more
play_arrow

Зошто мојата мачка спие крај моите стапала?

Read more
play_arrow

Вежбање наутро или навечер: Што е поефикасно?

Read more
play_arrow

Еволуција на облакодерите: Највисоките градби од 1901 до денес

Read more
play_arrow

10 утрински навики поради кои не можете да ослабете

Read more
play_arrow

Тим на отпишаните: Најлошите фудбалери во Премиер лига сезонава

Read more