Хороскопски знаци кои важат за најголеми одмаздници

Раскинувањето на врската не е пријатна за никого, но многумина го прифаќаат крајот на врската и продолжуваат понатаму. Но, постојат и луѓе кои ако се емотивно повредени, ќе направат сè за да се одмаздат.

Кога станува збор за Зодијакот, припадниците на овие три хороскопски знаци важат за најголеми одмаздници.

1. Близнаци

По раскинување на врската некои Близнаци едвај чекаат да го видат бившиот како страда. Кај Близнаците дури и кога не сте виновни за нешто, виновни сте за сè.

2. Лав

Лавот мрази кога некој не го слуша и не се восхитува на неговата величественост. Тој лично нема да направи ништо, но затоа неговите „слуги“ ќе ви го загорчат животот каде и да се појавите. Ќе ангажира цела војска послушници против вас, без разлика дали станува збор за работа, на улица, во сите сфери во кои Лавовите се влијателни.

3. Скорпија

Листава не би била комплетна без Скорпијата, која е полоша и помоќна од Лавот, кога станува збор за одмазда. Скорпијата е подмолна и мистериозна, никогаш не знаете што ви мисли. Најчесто кога станува збор за бивш партнер, воопшто не ни помислува на него, но ако нешто ѝ згрешил ниту една казна нема да му биде доволна. Ќе смисли таков план за одмазда што ќе зажали што воопшто си имал работа со неа.

реклама

Швајцарија не знае што да прави со вишокот респиратори и маски

Read more

Колку често треба да го дезинфицирате мобилниот телефон?

Read more

Белградските болници преполни, Србите не веруваат во официјалните бројки за COVID-19

Read more

Филипче: По подолго време имаме двојно повеќе оздравени пациенти од новодијагностицирани

Read more

Живот

Три хороскопски знаци кои секогаш го добиваат она што го сакаат

Read more

Детална процедура: Што да правите ако се заразите со коронавирус во Грција?

Read more

Како изгледа тестирањето за COVID-19 на грчката граница со Бугарија?

Read more

Малку поинаков шопинг: Како да препознаете добра second hand облека?

Read more

Магазин

  • play_arrow

Dior уште еднаш покажа зошто е модна куќа без конкуренција

Читај повеќе
  • play_arrow

Седум грешки поради кои не ви се зголемува мускулната маса

Читај повеќе
  • play_arrow

Индиски бизнисмен со златна маска од 4.000 долари се штити од COVID-19

Читај повеќе

Три хороскопски знаци кои секогаш го добиваат она што го сакаат

Читај повеќе

Истражување: Колку секс е доволно?

Читај повеќе

Детална процедура: Што да правите ако се заразите со коронавирус во Грција?

Читај повеќе

Секс поза „мачка“ - максимално уживање за двајцата партнери

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа тестирањето за COVID-19 на грчката граница со Бугарија?

Читај повеќе

Рецепт на денот: Полнет модар патлиџан

Читај повеќе