Лонгорија со новиот имиџ го привлече вниманието на Модната недела во Париз

Ева Лонгорија се појави на Модната недела во Париз каде ја поддржа Викторија Бекам, а воедно ја покажа и новата есенска фризура.

Актерката на Instagram ги покажа своите фотографии од Модната недела во Париз, а воедно го покажа и својот нов имиџ. Откако претходно ја поткастри долгата кафена коса, сега ги поткастри и шишките.

Лонгорија за ова издание облече мини фустан со боја на лимета со кратки ракави и набори на струкот, кој го спои со црни сандали и црна мини чанта од брендот на Викторија Бекам.

Лонгорија потоа сподели фотографии од ревијата на Викторија, која се одржа во куќа од VIII век во Сен Жермен, каде што некогаш престојувал покојниот дизајнер Карл Лагерфелд.

За време на претставувањето на новата колекција, Викторија ја поддржаа членовите на нејзиното семејство - сопругот Дејвид, ќерката Харпер и синовите Круз и Бруклин.

Дејвид во оваа прилика се истакна со својата комбинација на облека, појавувајќи се во сандали и чорапи. Остатокот од неговата облека е поелегантна, а тој беше облечен во костум.

реклама

Пијте го пред спиење: Напиток што го намалува шеќерот и помага при слабеење

Read more

Зошто на ЕУРО нема натпревар за 3. место? УЕФА даде објаснување

Read more

Почна сезоната на храна што го намалува ризикот од катаракта и до 43%

Read more

Благодарение на еден трик засадените домати ќе имаат повкусни и поголеми плодови

Read more

Стил

3 чекори како да ги обновите веѓите откако премногу сте ги истенчиле

Read more

Каде треба да го чувате парфемот во лето?

Read more

Внимателно избирајте облека со детали: 5 дезени што прават да изгледате постаро

Read more

Сензационално издание на шведската убавица Елса во Кан

Read more
 

Магазин

Паста карбонара со маслинки

Читај повеќе
  • play_arrow

Иранска реклама од 70-тите

Читај повеќе

Четири намирници кои всушност ви помагаат да изгубите тежина

Читај повеќе
  • play_arrow

Неколку совети за безбедност ако одите во Барселона

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои чекори треба да ги преземете ако ве допре медуза?

Читај повеќе

Благодарение на еден трик засадените домати ќе имаат повкусни и поголеми плодови

Читај повеќе

Уран и Марс носат проблеми: Астро прогноза до крајот на јули

Читај повеќе

Пијте го пред спиење: Напиток што го намалува шеќерот и помага при слабеење

Читај повеќе

Како Холанѓаните станаа највисоката нација во светот?

Читај повеќе