„The Mandalorian“ доби искрен трејлер

Додека со нетрпение ја чекаме втората сезона од „The Mandalorian“, дечките од Screen Junkies подготвија искрен трејлер.

Првата сезона од „The Mandalorian“ излезе во ноември минатата година. Серијата е спиноф на „Star Wars“ во продукција на Disney, а дејството се одвина пет години по настаните во „Return of the Jedi“.

Втората сезона треба да почне со првата епизода веќе в петок. Во главната улога е Педро Паскал.

Remote video URL
реклама

Се крчка ЕУ-гославија за време на Бајден, каде е Северна Македонија во овој план?

Read more

Астероид со големина на Бурџ Калифа се движи со огромна брзина кон Земјата

Read more

Ова е последното нешто што го гледаат пациентите кои умираат од КОВИД, предупредува лекар

Read more

Заев се правда: Жалам што интервјуто предизвика негативни реакции

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за „The New Mutants“

Read more

Мадс Микелсен ќе го замени Џони Деп во „Fantastic Beasts 3“

Read more

Објавен трејлерот за романтичниот филм „Life in a Year“

Read more

Ема Корин опишува како е да се глуми принцезата Дијана

Read more

Сцена

  • play_arrow

Џенифер Лопес целосно гола ја најави новата песна

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „The New Mutants“

Читај повеќе

Мадс Микелсен ќе го замени Џони Деп во „Fantastic Beasts 3“

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за романтичниот филм „Life in a Year“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ема Корин опишува како е да се глуми принцезата Дијана

Читај повеќе

Екипата на „Медена земја“ се обрати по повод обвинувањата за состојбата на Атиџе

Читај повеќе

Крис Хемсворт каков што не сте го виделе досега

Читај повеќе

Репертоар на кино Милениум од 26 ноември до 2 декември

Читај повеќе
  • play_arrow

Бијонсе со девет номинации за Греми наградите

Читај повеќе