Најперверзните жени се родени во овој хороскопски знак

Препораките и советите од зодијакот не треба да се сфаќаат особено сериозно, и за сите индикации и несакани ефекти, консултирајте се со најблискиот научник.

Припаднчките на овој хороскопски знак сакаат да заведуваат, не се срамат да се препуштаат на разни видови задоволства во спалната соба, а често знаат и да ги изненадат партнерите со иновативни идеи.

Тие се имагинативни, креативни, слободни и на нивниот сексапил е невозможно да се одолее.

Тоа се жените родени во знакот Овен.

Таа е родена ловец. Флертувањето и заведувањето е она во што е најдобра. Ѝ доаѓа како игра во која ужива и секогаш сака да победи, што не е чудно со оглед на нејзината компетитивна природа. Кога мажот лесно паѓа врз нејзиниот шарм, таа едноставно го прегазува и продолжува во потрага по поголем предизвик, бидејќи е голем авантурист во душата.

Ако маж сака целосно да ја освои жената Овен, тој мора да ѝ пружи доволно задоволство, но и да ѝ ја исполни нејзината себична страна. Во спротивно, таа нема да има проблем да одлета далеку и да ја бара среќата во некој друг.

реклама

Принцот Филип беше против разводот на Чарлс и Дијана: Никој со здрав разум не би ја оставил за Камила

Read more

Текстилниот сектор пред колапс

Read more

Американски водител: Бил Гејтс мисли дека е Бог

Read more

Кои се голите девојки уапсени во Дубаи и кој стои зад сето тоа?

Read more

Љубов и секс

Седум прашања за сексот што ги мачат луѓето во долги врски

Read more

Пет хороскопски знаци кои најтешко се заљубуваат

Read more

За што размислуваат мажите по сексот?

Read more

Трите најголеми заблуди за сексот

Read more
 

Магазин

Смути од само неколку состојки за чистење на црниот дроб и цревата

Читај повеќе

Идеја за ручек: Печени пилешки прсти

Читај повеќе

Родени под среќна ѕвезда: Најталентирани хороскопски знаци

Читај повеќе

Рецепт на денот: Запечени енчилади со пилешко и кашкавал

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова е чипираниот мајмун на Илон Маск кој игра видеоигра со помош на неговите мисли

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Осум брзи и здрави идеи за појадок

Читај повеќе
  • play_arrow

Како да се држите до планот за здрава исхрана?

Читај повеќе

Седум прашања за сексот што ги мачат луѓето во долги врски

Читај повеќе