Најшокантните тајни што Бритни Спирс ги откри во нејзината книга

Бритни Спирс абортирала откако останала бремена во врската со Џастин Тимберлејк, се вели во објавените делови од нејзините мемоари.

Новата книга на поп-ѕвездата, The Woman in Me („Жената во мене“), делумно се фокусира на 13-годишното конзерваторство под кое беше законски ставена од татко ѝ Џејмс Спирс.

Џастин „не бил среќен“ поради тоа што Бритни е бремена, се вели во книгата. Ова се само дел од тајните во животот на поп-принцезата.

реклама

Музика

Spotify ја објави најпуштаната песна во 2023 година

Read more

Македонската претставничка на детската Евровизија, Тамара Грујеска, заврши на 12-то место

Read more

Поранешна манекенка го тужи Ексл Роуз за сексуален напад од пред 34 години

Read more

Калиопи по смртта на обожавателка на нејзиниот концерт во Белград: Ова е најтажниот ден во мојата кариера

Read more

Нови видеа

play_arrow

Што се случи со стадионите од Мундијалот во Катар?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Oppenheimer

Read more
play_arrow

Снимен моментот на експлозивна ерупција на вулкан во Јапонија

Read more
play_arrow

Кога сѐ ќе тргне наопаку

Read more
play_arrow

Ема Стоун ветува екцентрична изведба во новиот филм Poor Things

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со Barbie

Read more
play_arrow

Како големите ренесансни умови го модернизирале Рим?

Read more
play_arrow

ВАР, одбранет пенал - гол! Македонија води против Англија

Read more
play_arrow

Трејлер за 4K ремастерираниот The Abyss на Џејмс Камерон

Read more
play_arrow

Кои 33 главни градови се именувани според човек?

Read more
play_arrow

Зошто Италија веќе не „произведува“ напаѓачи?

Read more
play_arrow

Како Саудиска Арабија го купи Светското првенство во фудбал?

Read more