Објавен нов трејлер за „Lady and the Tramp“

Disney објави нов, втор трејлер за римејкот на „Lady and the Tramp“, во кој гласовите ги позајмуваат Џастин Теро, Сем Елиот и Теса Томпсон. Премиерата е закажана за 12 ноември.

Во новиот трејлер акцентот е поставен на Лејди и доаѓањето на новиот член на семејството, запознавањето со Лулу и страшната реченица: „Кога ќе дојде бебето, кучето ќе си оди“. Уличните авантури на Лејди ја носат во непознатото, на патување на кое не е сама.

реклама

Филм & ТВ

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Read more

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Read more

Топ 10 најдобри борбени сцени со Киану Ривс

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како да го зголемите нивото на тестостерон на природен начин?

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more
play_arrow

Десет начини како да зготвите модар патлиџан

Read more
play_arrow

Далеку од дрим-тим: Најлошите фудбалери кои освоиле ЛШ титула

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Топ 10 најдобри борбени сцени со Киану Ривс

Read more
play_arrow

Либанските демонстранти како тенисери го враќаа солзавецот кон полицијата

Read more
play_arrow

Пеле Vs. Марадона – Сѐ што не сте знаеле за ривалството на двајцата фудбалски великани

Read more
play_arrow

Најопасното маче на светот

Read more
play_arrow

Пет утрински навики со кои побрзо ќе слабеете

Read more
play_arrow

Кои се седумте фудбалери со нула голови сезонава?

Read more
play_arrow

Видра скокна на брод бегајќи од орка кит

Read more