Прв трејлер за серијата „How to Sell Drugs Online (Fast)“

Netflix го објави првиот целосен трејлер за новата оригинална серија на стриминг платформата, германското остварување „How to Sell Drugs Online (Fast)“.

Серијата е квалификувана во жанрот комедија/драма и се состои од шест 30-минутни епизоди што ќе бидат пуштени на Netflix на 31 мај.

Дејството се врти околу двајца тинејџери кои ќе почнат да продаваат дрога онлајн и ќе станат едни од најголемите дилери на дрога во Европа.

Сето тоа само за вниманието на една девојка.

реклама

Филм & ТВ

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Read more

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Read more

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Read more

Нови видеа

play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more
play_arrow

Nissan со тизер го најави електричниот кросовер Ariya

Read more
play_arrow

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more
play_arrow

Дали Путин вечно ќе владее со Русија?

Read more
play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more
play_arrow

Како солзавецот стана „омилено оружје“ на американските полицајци?

Read more
play_arrow

Голот на Роналдо против Џеноа со брзина од 105 километри на час

Read more