Работи што ги прави секој маж кој искрено ве сака

Ако се прашувате дали партнерот има сериозни намери со вас при почетокот на врската или станува збор за авантура, треба да обрнете внимание на овие 15 знаци. 

Овие работи ќе ги направи само маж кој искрено ве сака.

1. Внимателно ве слуша додека му раскажувате како ви поминал денот на работа.

2. Не ве тера да ги измиете забите пред да го бакнете за добро утро.

3. Иако не е со вас, никогаш не заборава да ви посака добра ноќ.

4. Ви купува влошки и тампони.

5. Разговара со вас и се консултира пред да донесе важни одлуки.

6. Кога некој ви се додворува, тој е љубоморен и горделив во исто време.

7. Прави планови за иднината.

8. Иницира гушкање што не мора да заврши со секс.

9. Ве запознава со неговите роднини и пријатели.

10. Сака постојано да сте насмеани и ве задева на забавен и смешен начин.

11. Заборава на мобилниот кога сте заедно.

12. Ви ја купува омилената храна.

13. Се фали на сите со вашиот успех.

14. Не се чувствува загрозен што заработувате повеќе од него.

15. Не се срами да признае пред другите колку ве сака.

реклама

Што е еректилна дисфункција и како се лекува овој проблем што ги мачи мажите?

Read more

КАЈГАНА во Букурешт: Ечи македонската химна, навивачите подготвени да ги бодрат „рисовите“

Read more

Бајден го прекрши кралскиот протокол на средбата со Елизабета Втора

Read more

Три хороскопски знаци кои не знаат како да бидат сингл

Read more

Љубов и секс

Три хороскопски знаци кои не знаат како да бидат сингл

Read more

Што е еректилна дисфункција и како се лекува овој проблем што ги мачи мажите?

Read more

Колку често жените сакаат да водат љубов?

Read more

Како да ја зголемите издржливоста за време на секс?

Read more
 

Магазин

Три хороскопски знаци кои не знаат како да бидат сингл

Читај повеќе

Женка бел носорог стигна во Јапонија во потрага по партнер

Читај повеќе

Кои се знаците дека ви недостасува железо во телото?

Читај повеќе

Што е еректилна дисфункција и како се лекува овој проблем што ги мачи мажите?

Читај повеќе

Рецепт на денот: Пилешко на индиски начин

Читај повеќе
  • filter

Ferrari влегува во светот на модата - дали би ги носеле овие креации?

Читај повеќе
  • filter

Бајден го прекрши кралскиот протокол на средбата со Елизабета Втора

Читај повеќе
  • play_arrow

Фитнес инфлуенсерка укажува каде најчесто грешиме кога вежбаме

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Чудесниот остров во Хрватска што личи на отпечаток од прст

Читај повеќе