Ријана со своја секси колекција на долна облека

Ријана, освен што е позната музичка ѕвезда, важи и за една од најдобро облечените познати личности.

Освен тоа, во последно време таа се покажа и како успешна деловна жена. Започна со колекција на козметика, а сега лансира своја линија на долна облека.

Savage X Fenty колекцијата ги воодушеви жените ширум светот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@badgalriri doin’ THE MOST with that billion dollar smile #SavageXFenty

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

реклама

Втор ден карантин за Скопје, Куманово, Штип и Тетово, Чулев апелира: Одлуката не е идеална, но треба да се почитува

Read more

СЗО препорача да се носи маска, но потребно е да биде трислојна за да ве штити од COVID-19

Read more

125 нови заразени со коронавирус, 46 се од Скопје

Read more

Четиригодишно дете почина по пад од трактор

Read more

Бејбс

Секси среда

Read more

Еротски колаж

Read more

Секси среда

Read more

Фит и затегнато

Read more

Фото

  • filter

5 јуни 1945, сојузниците ја поделиле Германија

Читај повеќе
  • filter

4 јуни 1783, изведен првиот лет со балон

Читај повеќе
  • filter

Како би изгледале познатите историски личности денес?

Читај повеќе
  • filter

2 јуни 2019, Вардар по вторпат ја покори ракометна Европа

Читај повеќе
  • filter

Фасцинантни фотографии од 11-годишно девојче со албинизам и хетерохромија

Читај повеќе
  • filter

Од другата страна на протестите: Моќни фотографии што мејнстрим медиумите не ги објавуваат

Читај повеќе
  • filter

Неделата низ фотографии (23.05. – 29.05.)

Читај повеќе
  • filter

31 мај 1859, почнал да работи часовникот Биг Бен во Лондон

Читај повеќе
  • filter

30 мај 1913, завршила Првата балканска војна со поделба на Македонија

Читај повеќе