Артуро Видал

Видал се договорил со Интер, но Барса го бара Сенси во замена

Видал се договорил со Интер, но Барса го бара Сенси во замена

Чилеанецот и италијанскиот клуб ги договориле условоте за преселба во Милано, но останува сега Интер и Барса да се договорат, а тоа веројатно ќе оди многу тешко.
Read more
Јуриш на Интер, тргна по Алексис Санчес и Артуро Видал

Јуриш на Интер, тргна по Алексис Санчес и Артуро Видал

Тимот од Милано веќе е во завршни преговори за позајмица на двајцата Чилеанци, а конечен расплет се очекува во наредните 24 часа.
Read more
реклама

Водич за гласање: Не може да гласа лице што не носи маска или одбива да ја извади за идентификација

Read more

Што се случува кога по втор пат ќе се заразиме со коронавирусот?

Read more

Spotify отсега достапен и во Република Северна Македонија

Read more

Кој е пасивен, а кој не може без секс: Хороскопските знаци во кревет

Read more