Opel

Како ќе изгледа Opel Astra GSi?

Opel оваа недела ја претстави новата генерација на моделот Astra кој има нов дизајн, платформа и внатрешност, но иако овој автомобил има одлични перформанси, фановите мечтаат за GSi моделот.
Read more
filter

Ова е новата Opel Astra

Еден од најпопуларните компактни модели во Европа доживеа драстична трансформација.
Read more
filter

Opel го претстави освежениот Grandland

Компанијата Opel официјално го претстави освежениот Grandland.
Read more
filter

Објавени првите тизери за новата Opel Astrа

Opel објави тизери за претстојната Astra.
Read more

Opel Manta GSe ElektroMOD - воскреснување на класичното купе во електрична верзија

Read more
реклама

Шоферски дилеми: Дали смеете да прескокнувате брзини?

Read more

Никој не сака да работи како сточар, иако платите се и до 50.000 денари

Read more

Зошто Германците ќе ги климатизираат патиштата?

Read more

За два дена, на Гренланд се стопи доволно мраз за да ја потопи Флорида

Read more