пронајден мртов

Малолетничка осомничена за убиство на момчето најдено мртво во реката Пена

Седумнаесетгодишна девојка е осомничена за убиство на 16-годишиното момче, кое вчера наутро беше најдено мртво во реката Пена кај месноста Бањиче близу Тетово.
Read more

Маж од Турција пронајден мртов во угостителски објект кај Бит-пазар

Read more

Скопјанец пронајден мртов во стан во Аеродром

Read more

Во викендица во Сретеново пронајден починат маж

Read more

Пронајдено тело на маж кој најверојатно се самоубил скокајќи од зграда

Read more

Починат грчки државјанин пронајден на паркинг во близина на ГП „Богородица“

На паркинг во близина на Граничниот премин „Богородица“, во патничко возило, е пронајден починат грчки државјанин.
Read more

Во подрум во Велес пронајден обесен човек

Во Велес во подрум на семејна куќа на улица „Андон Шурков“ е најден обесен 87-годишен старец, чие тело го нашол член на семејството.
Read more
play_arrow

Исчезнатиот маж од Барселона најден мртов во статуа на диносаурус

Триесет и девет годишен маж е пронајден мртов внатре во статуа на диносаурус во каталонската престолнина.
Read more

Скопјанец пронајден мртов на улица во Чаир

МВР соопшти дека на улица во населбата Чаир пронајден е починат 42-годишен маж од Скопје.
Read more

Двајца скопјани пронајдени мртви во нивните домови

МВР соопшти дека во последните 24 часа се пронајдени мртви двајца скопјани во нивните домови во Автокоманда и во Маџари. И двете тела се дадени на обдукција, за да се утврдат причините за смртта.
Read more

Најден удавен маж на брегот на Вардар кај поранешен велешки ХИВ

Рибари вчера околу 13.30 часот во полиција пријавиле дека на место познато како Грнчкишки лаки, на брегот на реката Вардар кај поранешната фабрика за вештачки ѓубрива „Хемиска индустрија Велес“, пронашле тело на починато машко лице.
Read more

Кинескиот амбасадор во Израел пронајден мртов во неговиот дом

Тел Авив, 17 мај 2020 (МИА) – Кинескиот амбасадор во Израел, Ду Веи, е пронајден мртов во неговиот дом, потврди денеска израелското Министерство за надворешни работи.
Read more
реклама

Неделен хороскоп од 26 февруари до 3 март: Голема трансформација за еден знак

Read more

Како се чисти загорено дно на пегла со таблета парацетамол?

Read more

Починат маж пронајден на улица во Скопје

Read more

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Read more