телефон на преклоп

Младите повеќе ги сакаат легендарните „глупави телефони“

Сè поголем број членови на Генерацијата Z се загрижени за времето поминато пред екраните, за што помагаат телефоните кои немаат пристап до современите социјални мрежи.
Read more

Кој прв ќе претстави телефон на преклоп со најмоќниот Snapdragon чип?

Кинеска компанија подготвува нов телефон на преклоп, а сега имаме некои од клучните карактеристики на уредот.
Read more

Samsung ја подготвува третата линија смартфони на преклоп

Јужнокорејската компанија Samsung моментално има две линии на телефони на преклоп, а третата треба да се појави наскоро.
Read more

Pixel Fold на Google пристигнува годинава

Познатиот дојавувач од Twitter откри дека годинава може да го очекуваме смартфонот Pixel Fold.
Read more
реклама

5 апликации кои треба да ги избришете пред да ви ја „исчистат“ банкарската сметка

Read more

Илон Маск го исмева Зеленски кој бара помош за одбрана од руската агресија

Read more

Како да го светнете стаклото на туш кабината?

Read more

Голем месечен хороскоп за октомври: Кој ќе доживее трансформација на годината?

Read more