вежби

play_arrow

Три вежби за три минути правaт чуда: За еден месец ќе видите резултати

Одвојте три минути дневно за да се вратите во форма.
Read more

Кое е најдоброто време за вежбање, ако сакате да слабеете?

Многу луѓе мислат дека утрото е најдобро време за вежбање, но за некои, будењето наутро е тешка задача.
Read more
play_arrow

Комбинација од вежби за согорување на 600 калории

Кога ќе слушнете дека во текот на еден тренинг може да согорите и до 600 калории, тоа звучи фантастично, но за тоа мора многу да се потрудите.
Read more
реклама

НАЈДИ МЕ - Систем за рано предупредување за исчезнати деца во Македонија

Read more

Како правилно се јаде јапонско јаболко?

Read more

Ибра: Имам толку многу пари, а брат ми не успеав да го спасам

Read more

Ретрограден Меркур им ги враќа бившите на 4 хороскопски знаци

Read more