Тест за издржливост: Осум минути вежби за стомачни мускули

Б.С.Б.
/ 25.01.2022 / 16:02

Доколку сакате да ги зацврстите стомачните мускули, подгответе се за жесток тренинг.

Во овој сет се претставени ефикасни вежби за стомачни мускули, во времетраење од 8 минути. Ќе ви треба многу сила и издржливост за да ги направите сите вежби, но по неколку дена ќе се чувствувате многу подобро.

реклама

Фит

Скриени состојки во храната од кои се дебелеете

Read more

За цврсти и убави раце: 12 минути најдобри вежби со тегови

Read more

Што јаде Ибра за да биде во топ форма?

Read more

Какви промени може да очекувате ако пешачите секој ден по 30 минути?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Неочекувани фејлови, смешна компилација

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Morbius

Read more
play_arrow

Топ 10 најлоши работи кои ги направи Шелдон

Read more
play_arrow

За цврсти и убави раце: 12 минути најдобри вежби со тегови

Read more
play_arrow

ТОП 15 тајни и тактики на американскиот претседателски конвој

Read more
play_arrow

30 минути јога тренинг за флексибилност и сила

Read more
play_arrow

Појадок од микробранова за оние кои секогаш брзаат наутро

Read more
play_arrow
Седум совети како да спиете подобро

Седум совети како да спиете подобро

Read more
play_arrow

Силва му го предаде ФИФА пехарот на Пендаровски

Read more
play_arrow
Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Read more
play_arrow

Што се случува во телото ако останеме будни 11 дена?

Read more
play_arrow

10 најдобри вежби за поттикнување раст на мускулите

Read more