Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak ја објави новата листа на најсимнувани филмови на BitTorrent за изминатата недела. На врвот се наоѓа „Love and Monsters“, а по него следуваат „Borat Subsequent Moviefilm​​​​​​​“ и „The Witches​​​​​​​“.

Неделава на листата има четири нови филмови.

Најсимнуван филм е „Love and Monsters“. Листата на Torrent Freak е од информативен карактер.

Remote video URL

Вака изгледа листата на најсимнувани филмови:

1. Love and Monsters
2. Borat Subsequent Moviefilm
Remote video URL
3. The Witches
Remote video URL
4. Mulan
Remote video URL
5. The Witches
6. Unhinged
Remote video URL
7. The Wolf of Snow Hollow
Remote video URL
8. The Trial of the Chicago 7
Remote video URL
9. Ava
10. Over The Moon
Remote video URL
реклама

Интегра ги претстави плановите: Штип се претвора во балкански Манчестер

Read more

Апасиев: Вакво зло Македонија немала од АСНОМ до денес

Read more

10 најконтроверзни сопственици на фудбалски клубови

Read more

Се крчка ЕУ-гославија за време на Бајден, каде е Северна Македонија во овој план?

Read more

Филм & ТВ

Почина оригиналниот Дарт Вејдер

Read more

Ова се најдобрите серии на 21 век, досега

Read more

Искрен трејлер за „The New Mutants“

Read more

Мадс Микелсен ќе го замени Џони Деп во „Fantastic Beasts 3“

Read more

Сцена

Почина оригиналниот Дарт Вејдер

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова се најдобрите серии на 21 век, досега

Читај повеќе
  • play_arrow

Џенифер Лопес целосно гола ја најави новата песна

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „The New Mutants“

Читај повеќе

Мадс Микелсен ќе го замени Џони Деп во „Fantastic Beasts 3“

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за романтичниот филм „Life in a Year“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ема Корин опишува како е да се глуми принцезата Дијана

Читај повеќе

Екипата на „Медена земја“ се обрати по повод обвинувањата за состојбата на Атиџе

Читај повеќе

Крис Хемсворт каков што не сте го виделе досега

Читај повеќе