Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak објави нова листа на најсимнувани филмови во текот на изминатите седум дена. На врвот се наоѓа „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“,  а по него следат „It: Chapter Two“ и „Toy Story 4“.

Оваа недела на листата има два нови филма, тоа се „Stuber“ и „Wonder Woman: Bloodlines“. Најпиратиран филм на неделата на BitTorrent е „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“. Листата е од инфирмативен карактер.

Погледнете ја најновата топ 10 листа на најпиратирани филмови на неделата:

1. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2. It: Chapter Two

3. Toy Story 4

4. Spider-Man: Far from Home

5. Crawl

6. Stuber

7. Dark Phoenix

8. Wonder Woman: Bloodlines

9. John Wick: Chapter 3 – Parabellum

10. Avengers: Endgame

реклама

Американски и грчки воени авиони утре со прелет над Скопје ќе го поздрават членството на РСМ во НАТО

Read more

Како изгледа процесот на создавање вакцина за COVID-19?

Read more

Во Скопје 24 новозаразени, најмногу од Сарај и од Бутел

Read more

Грција се надева на „глампинг“ – тренд што ќе го спаси туризмот

Read more

Филм & ТВ

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Read more

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Read more

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Читај повеќе
  • filter

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Friends“ најпопуларна серија во карантин

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Читај повеќе