10 минути вежби за цврсти бедра со Памела Рајф

Б.С.Б.
/ 27.09.2021 / 16:00

Дури и оние кои најпосветено вежбаат, честопати ги занемаруваат бедрата. Затоа, овој сет вежби од траење од 10 минути е идеален за цврсти бедра и задник.

Сите вежби се изведуваат на под, а истовремено може да ги затегнете мускулите од внатрешната страна на бедрата.

реклама

Фит

30 минути домашни јога вежби за поголема флексибилност

Read more

Како да слабеете без да броите калории?

Read more

Како засекогаш да се решите од масните наслаги на стомакот?

Read more

Побрзо се слабее ако секогаш вежбате во исто време

Read more

Нови видеа

play_arrow

30 минути домашни јога вежби за поголема флексибилност

Read more
play_arrow

Израелски нуркач откри крстоносен меч стар 9 века

Read more
play_arrow

Дали среќата се купува со пари?

Read more
play_arrow

Најважните животни лекции што ќе ги научите од „Squid Game“

Read more
play_arrow

Lamborghini Huracan Turbo или Kawasaki H2R - кој е побрз?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Како да слабеете без да броите калории?

Read more
play_arrow

Фејл компилација со најсмешните незгоди ширум светот

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Squid Game“

Read more
play_arrow

Зошто ни е потребен витаминот Д3?

Read more
play_arrow

Како шеќерот ни влијае на мозокот?

Read more
play_arrow

Топ 10 најмузикални моменти на „The Big Bang Theory“

Read more