Џеј Ло со провокативни фотки најави нова колекција на долна облека

Џенифер Лопез ја објави новата колекција долна облека од италијанскиот бренд Intimissmi, споделувајќи ја најновата кампања на која работеше за овој бренд.

Џеј Ло со провокативни фотографии најави нова колекција долна облека од италијанскиот бренд.

„J.Lo Intimissimi наскоро е тука. Едвај чекам да видите што се нуди“, напиша пејачката.

53-годишната Џенифер е глобален бренд амбасадор на оваа италијанска компанија од септември 2022 година.

„Почестени сме и воодушевени што ве гледаме во нашата свила и чипка. Едвај го чекаме објавувањето на кампањата за пролет 2023 година“, велат од компанијата.

Брендот, познат по својата долна облека и пижами, се надева дека ќе го заземе местото што до неодамна го имаше Victoria's Secret во Америка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Тагови
реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

Стил

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Ратајковски се потстрижи, фановите разочарани: Фризура за баби

Read more

26 Моден викенд Скопје – зборуваме за одржливост среде брендови за брза мода

Read more

Најдобро облечени: Актерки кои ја вратија елеганцијата на Оскарите

Read more
 

Магазин

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Читај повеќе

Идеја за посен ручек: Полнети тиквички

Читај повеќе

Може ли вежбањето дома без опрема да даде добри резултати?

Читај повеќе

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Читај повеќе
  • play_arrow

Зебра избегала од зоо во Сеул и со часови талкала низ градот

Читај повеќе

Како вашите омилени сосови ви го саботираат процесот на слабеење?

Читај повеќе

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Читај повеќе

Најчести грешки што ги правиме во одгледувањето растенија

Читај повеќе

Има три начини на кои луѓето гледаат порно, само еден е здрав

Читај повеќе