Џенифер Лопез го „запали“ интернетот со ново видео

Најбараната поп-пејачка на денешницата, Џенифер Лопез, објави видео на Instagram и ја заскокотка фантазијата на многу нејзини следбеници.

Видеото е компилација од нејзини фотографии во различни дизајни и модели на бикини, а како што можете да видите од приложениот материјал станува збор за нова кампања.

Тоа е нова кампања за нејзиниот бренд JLo Beauty на која ги додаде хаштаговите #SummerOfBooty и #SomethingIsComing.

На звуците на песната „Sexy Body“ во која се појавува Питбул, во спотот се појавуваат зборовите „Body“, „JLo“ и „Booty“, а 52-годишната пејачка уште еднаш ја покажа својата завидна фигура.

Инаку, Лопез го лансираше својот бренд за убавина минатата година кога откри дека маслиновото масло и кремот со заштитен фактор се заслужни за тајната на нејзиниот младешки изглед и дека никогаш не користела ботокс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

реклама

Грците бесни на бојата на новите кошаркари: Ова не е наша репрезентација

Read more

Ален Исламовиќ не се вика Ален, си го сменил името за подобра кариера

Read more

Короната има нов симптом - заразените не се ни свесни дека е од вирусот

Read more

Роналдо додаде причини за заминување од Јунајтед

Read more

Музика

Ален Исламовиќ не се вика Ален, си го сменил името за подобра кариера

Read more

Како ќе прозвучи Џими Хендрикс во изведба на биг бенд оркестарот на ЗЏМ

Read more

Бритни Спирс се враќа на музичката сцена со дует со Елтон Џон

Read more

Бритни Спирс повторно се разголи на Instagram и ги налути обожавателите

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Инструменталниот бенд Zulu 3.4 објави нов видео-запис

Читај повеќе

Ален Исламовиќ не се вика Ален, си го сменил името за подобра кариера

Читај повеќе
  • play_arrow

„Bullet Train“ со Бред Пит се искачи на врвот на бокс-офисот во многу слаба недела

Читај повеќе
  • play_arrow

Новата серија на Netflix од 165 милиони долари ги воодушеви критичарите: Вистинско ремек дело

Читај повеќе

Хуманитарен настап на Ламбе Алабаковски и Некст Тајм во Тетово

Читај повеќе

Warner Bros потврди: Ќе се снима Joker 2

Читај повеќе
  • play_arrow

Мајката на Стифлер откри дека благодарение на American Pie спиела со 200 партнери

Читај повеќе

Скорсезе ќе снима нов филм со Леонардо Дикаприо

Читај повеќе

Како ќе прозвучи Џими Хендрикс во изведба на биг бенд оркестарот на ЗЏМ

Читај повеќе