Стил

Ешли Греам со секси фотосесија за Maxim

28. март 2016 - 20:32 |

Полничката манекенка и фото-модел, Ешли Греам, ја краси насловната страница на априлското издание на магазинот Maxim. 

28-годишната моделка сними фотосесија за магазинот, во која позира во различни секси сцени. 

Нејзините облини и природнa убавина доаѓаат во израз на фотографии, од кои на неколку ја гледаме Ешли комплетно гола. 

Коментирај