Филмови, серии, документарци: Што да гледате на Netflix во јуни?

Стриминг платформата Netflix има возбудлива програма на нови содржини за своите претплатници во месец јуни.

Покрај новите сезони на „Black Mirror“ и „Grey’s Anathomy“, во јуни ќе може да ги гледате премиерите на документарецот за Боб Дилан во режија на Мартин Скорсезе „Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese“, како и романтичната комедија „Murder Mystery“ со Џенифер Анистон и Адам Сендлер.

Што се ќе може да гледате и прегледате во јуни на Netflix, следи во видеото.

 

реклама

Филм & ТВ

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Read more

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Read more

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Read more

Нови видеа

play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more
play_arrow

Nissan со тизер го најави електричниот кросовер Ariya

Read more
play_arrow

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more
play_arrow

Дали Путин вечно ќе владее со Русија?

Read more
play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more
play_arrow

Како солзавецот стана „омилено оружје“ на американските полицајци?

Read more
play_arrow

Голот на Роналдо против Џеноа со брзина од 105 километри на час

Read more